0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

6 Underground cały film

6 Underground cały film

Amerykański film akcji reżyserowany przez legendarnego Michaela Baya. Sześciu specjalistów w swoich dziedzinach, których łączy tylko to, że chcą zniknąć. Otrzymują ku temu doskonałą okazję, gdy pod przewodnictwem lidera formują anonimową drużynę. Walczy ze złem i przestępczością na całym świecie.

Bardzo lubię amerykańskie kino akcji, pełne nowoczesnych efektów specjalnych i budzących dech w piersiach scen. “6 Underground” zawiera te wszystkie cechy, które – tak jak spodobały się mi – spodobają się wszystkim fanom tego rodzaju produkcji. Znajdziemy tam piękne kobiety, strzelaniny i doskonale wyreżyserowane, efektowne akrobacje. A wszystkiemu towarzyszy wartka muzyka, która nie pozwala nam zapomnieć o tym, jak szybkie jest tempo. W przeciwieństwie do wielu innych filmów, tu twórcy rozkręcają akcję od samego początku – mocno wbiłem się w fotel już po pierwszych dziesięciu minutach. Po dwudziestu zapomniałem, że istnieje jakikolwiek świat poza tym przedstawionym.

Moim zdaniem film doskonale balansuje na cienkiej granicy. Oddziela dobrze opowiedzianą historię od banalnej produkcji nastawionej wyłącznie na efekty specjalne. Fabuła jest opowiedziana – w moim odczuciu – bardzo dobrze, a doskonale zrealizowane sceny akcji jedynie dopełniają całość. To film w sam raz na sobotni wieczór przy piwie ze znajomymi – dzieje się dużo i jest ciekawie, ale historia nie porusza żadnych filozoficznych wątków. Mogę polecić go wszystkim fanom efektownego kina! 6 Underground cały film to doskonały film dla całej rodziny.

Zachęcamy też do obejrzenia Niewidzialna Sue cały film online

Odwiedziny: 77

Gatunek: AkcjaKomediaPrzygodowy

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 40 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,7

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *