10
2 votes, average: 10,00 out of 52 votes, average: 10,00 out of 52 votes, average: 10,00 out of 52 votes, average: 10,00 out of 52 votes, average: 10,00 out of 5 (2 votes, average: 10,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Bad Boys for Life cały film

Bad Boys for Life cały film

Sequel wybitnego filmu o dwóch policjantach. Stają ramię w ramię, by walczyć z ludźmi odpowiedzialnymi za śmierć ich brata. W jednej z roli głównych po raz kolejny pojawia się genialny Will Smith.

Bad Boys to jeden z najpopularniejszych filmów, który swego czasu zyskał sobie bardzo wielu fanów. Jak wypadł jego sequel? Moim zdaniem Bad Boys for Life doskonale oddaje klimat pierwszej części, a jednocześnie nie wpada w pułapkę kurczowego trzymania się pierwowzoru, jak to bardzo często ma miejsce. Film ma wszystko to, czego mógłbym oczekiwać od dzisiejszego kina akcji wysokiej klasy. Dopatrzyłem się tam dobrze wyglądających efektów specjalnych, świetnej oprawy muzycznej i doskonale wyreżyserowanych scen. Choć wiele sequeli – szczególnie nakręconych po latach – nie dorównuje swojemu oryginałowi, tutaj jest zupełnie odwrotnie. Bad Boys for Life jest przykładem tego, jak dzisiaj powinno się kręcić kino akcji.

Aktorzy to prawdziwa śmietanka – po raz kolejny zobaczymy w akcji genialnego Willa Smitha, tym razem już nie jako młodego i gniewnego policjanta, ale doświadczonego przez życie mężczyzny. Nie brakuje tu oczywiście klasycznych elementów akcji. Nie obawiajcie się – Smith nie przeszedł jeszcze na emeryturę. Wraz z kompanem nadal doskonale radzi sobie z walką z niezliczonymi zastępami przeciwników. Mój werdykt – to ten sam Bad Boy, to sprzed lat, tylko odświeżony i jeszcze lepszy niż poprzednik. Musisz Obejrzeć Bad Boys for Life cały film.

Obejrzyj także film Proceder cały film online

Odwiedziny: 109

Gatunek: Sensacyjny

Reżyser: ,

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 47 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 8,7

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *