0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Gorący temat cały film online

Gorący temat cały film online

Trzy dziennikarki buntują się przeciwko szefowi, który próbuje wykorzystywać je seksualnie. Konflikt między pracownicami a pracodawcą przeradza się w ogromną medialną wojnę, która odbija się echem na całym świecie.

Mobbing i wykorzystywanie seksualne – choć obecnie coraz mniej – nadal jest palącym problemem w społeczeństwie. Historia tej konkretnej produkcji dzieje się w niedalekiej przeszłośći, kiedy to trzy utalentowane dziennikarki mają dosyć wykorzystywania seksualnego ze strony swojego szefa. Wykorzystują one swoje umiejętności, by pogrążyć go raz na zawsze i uchronić pozostałe kobiety przed ich losem. Muszę przyznać, że mało który film do tego stopnia trzymał mnie w napięciu przez cały seans. Produkcja nie tylko porusza bardzo istotne dla społeczeństwa tematy, ale jest również ciekawie opowiedziana. Takich filmów więcej!

Dzisiejsze kobiety stają na czele firm i robią niesamowite kariery. Taki stan rzeczy w dużej mierze zawdzięczamy takim kobietom, jak te przedstawione w filmie. To chyba najważniejsza zaleta tego dzieła – mówi o bardzo ważnych problemach i przekazuje wartości, które powinny trafić do każdego. Problem zresztą nie dotyczy wyłącznie kobiet – mobbing jest problemem, który dotyka także mężczyzn i trzeba z nim walczyć wszelkimi dostępnymi środkami. Takie filmy jak ten zwiększają świadomość widzów i również dlatego go polecam. Oprócz tego jest to zwyczajnie dobrze nakręcone kino, które bawi i uczy. Polecamy film Gorący temat cały film online.

Chciałbyś obejrzeć coś rodzinnego? Sprawdź Kraina Lodu 2 cały film

Odwiedziny: 101

Gatunek: BiograficznyDramat

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj: ,

Czas: 1 godz 38 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 8,7

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *