4
1 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 51 vote, average: 4,00 out of 5 (1 votes, average: 4,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie cały film

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie cały film

Odrodzenie to część zamykająca całą sagę o rodzinie Skywalkerów. Ruch Oporu po raz kolejny staje do walki z bezwzględnym Imperium. Jakiego wyniku możemy spodziewać się tym razem?

Gwiezdne Wojny to prawdziwa klasyka światowego kina akcji. Być może istnieją ludzie, którzy nigdy nie oglądali żadnej z części Star Wars. Niewątpliwie nie ma nikogo, kto by o niej nie słyszał. Odrodzenie to kolejna część, która jest klamrą spinającą całą historię Skywalkerów. Czy warto wybrać się do kina? Oczywiście, przede wszystkim dlatego, że są to Gwiezdne Wojny! W filmie niewątpliwie znajdziemy odniesienia do Starej Republiki. Nowe części tej serii budzą wiele kontrowersji, mogę jednak powiedzieć z czystym sumieniem, że gdy chodzi o Odrodzenie – film trzyma poziom! Moim zdaniem to jedna z najlepszych części Star Wars ostatnich lat.

Efekty specjalne i oprawa muzyczna to bez wątpienia fundament, na którym opiera się cała saga Gwiezdnych Wojen. Twórcy i w tym wypadku stanęli na wysokości zadania – pojedynki i kosmiczne bitwy niewątpliwie zapierają dech w piersiach. Niewątpliwie cieszyłem się z faktu, że stare postacie pojawiają się po raz kolejny. Godnym uwagi jest fakt, że nowi bohaterowie również napisani są bardzo dobrze i poznawałem ich z prawdziwą przyjemnością. Reasumując, w fimie znajdziemy odniesienia do okresu Starej Republiki – wydarzeń, które miały miejsce kilka tysięcy lat przed akcją Odrodzenia. Z pewnością bardzo mnie cieszy, ze po raz kolejny mogłem obserwować konflikt Jasnej i Ciemnej Strony Mocy i to w tak widowiskowej oprawie. Koniecznie obejrzyj Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie cały film. Sprawdź opinię na filmweb.pl

Rodzinny film-> Gorący temat cały film online

Odwiedziny: 223

Gatunek: PrzygodowySci-Fi

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 49 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *