0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa cały film cda

Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa cały film

Polski dramat sensacyjny oparty na faktach, opowiadający o uczuciach pnącego się w hierarchii gangstera. Pragnienie miłości miesza się tu z chciwością i chęcią zdobywania władzy nad innymi.

Nic na świecie nie jest czarno-białe – to zdanie można przypisać także, a może nawet w szczególności, do ludzi. Doskonałym tego przykładem jest główny bohater filmu, który prezentuje jakby dwie strony swojej osobowości – kochającego mężczyzny i pragnącego władzy gangstera. Co jeszcze podobało mi się w filmie? Przede wszystkim wierne odzwierciedlenie realiów gangsterskich z Polski w latach 70. XX w. Imperium zbudowane na chciwości było znacznie bardziej złożone, niż mogłoby się nam wydawać na pierwszy rzut oka. Film przekazuje również wiele wartości, których nie będę zdradzał – przekonasz się sam, kiedy obejrzysz.

Jako fan kina gangsterskiego oceniam ten film na 10/10. Znajdziemy tam nie tylko kawał doskonale przedstawionej akcji, ale również wiele ciekawych postaci i wartką fabułę. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych polskich filmów gangsterskich ostatnich lat i chętnie polecę go każdemu, kto kiedykolwiek zetknął się z tego rodzaju kinem. Polski półświatek przestępczy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat rozwijał się bardzo dynamicznie, ale nawet gangsterzy są również ludźmi – po części właśnie o tym opowiada film. To bardzo dobry film sensacyjny, pełny wątków inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Koniecznie obejrzyj Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa cały film. Każdy musi obejrzeć film, ponieważ jest to hit 2020 roku! Dużo lepiej ogląda się ten film, niż pitbulla, czy kobiety mafii, a masa widzów już odpowiedziała na ankietę potwierdzając, że film podbije rok 2020. Według filmweb.pl

Zobacz także Małe kobietki cały film online

Odwiedziny: 1959

Gatunek: Sensacyjny

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 2 godz 20 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *