10
1 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 5 (1 votes, average: 10,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Jojo Rabbit cały film online

Jojo Rabbit cały film online

Komediodramat traktujący o poważnym problemie XX wieku, z jakim mierzyły się nazistowskie Niemcy. Młody chłopiec, którego wymyślonym przyjacielem jest nie kto inny jak Adolf Hitler, odnajduje na strychu Żydówkę. Jojo czeka teraz konfrontacja z własnymi poglądami i głosem w swojej głowie.

Tematyka Trzeciej Rzeszy nie należy do łatwych, szczególnie jeśli chce się ją przedstawić w formie – nawet częściowo – komediowej. Tym razem jednak reżyser spisał się na medal. „Jojo Rabbit” to film, który dotyka poważnych kwestii bez naruszenia granic dobrego smaku. Podczas oglądania nie tylko dobrze się bawiłem, ale również zostałem zmuszony do refleksji na temat wielu poważnych kwestii, które trapiły – i nadal trapią – nasze społeczeństwo. Film wyraźnie propaguje równość niezależnie od rasy czy wyznania, wszystko przedstawione jest jednak w lekki i przystępny sposób. To doskonała alternatywa dla poważnych, dokumentalnych dramatów o terrorze III Rzeszy.

Kolejną zaletą filmu jest kwestia techniczna. Moim zdaniem produkcję nakręcono świetnie. Pojawiło się w niej wiele widowiskowych efektów specjalnych i wysokiej jakości utworów muzycznych, doskonale podkreślających klimat filmu. Specyficzny dystans do nazistowskich Niemiec wynika też z faktu, że jest to film amerykański – społeczeństwo zza oceanu nie traktuje tego tak osobiście jak my. Czy w tym przypadku to zaleta? Moim zdaniem – jak najbardziej! Polecam wszystkim fanom dobrego kina! Jojo Rabbit cały film online, to film dla Ciebie!

Polecamy także Sokół z masłem orzechowym cały film

Czas: 1 godz 48 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 8.4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *