0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Koty cały film

Koty cały film

Nietuzinkowy musical osadzający aktorów w roli uczłowieczonej wersji kotów. Jedna z najbardziej oryginalnych produkcji kinowych ostatnich lat.

Muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie widziałem ludzi przedstawionych jako koty w taki sposób. Samo to już jest powodem, dla którego chciałem zobaczyć ten film. Drugim były bardzo kontrowersyjne opinie, które przeczytałem w sieci. Choć część z nich jestem w stanie zrozumieć, ostatecznie uważam film za bardzo ciekawy i warty obejrzenia. Każdy, kto postanowi się z nim zapoznać, powinien przygotować się na specyficzne doświadczenie, którego długo nie zapomni.
Główną bohaterką zdaje się być tu Victoria, która trafia między inne – odgrywane przez ludzi – koty. Każdy z nich wyróżnia się konkretnymi cechami. W zestawieniu znajdziemy zarówno czarodziei, jak i trenerów myszy i karaluchów. Te ostatnie również zostały przedstawione w nietuzinkowy sposób. Myszy mają twarze dzieci, a karaluchy – znacznie większe niż prawdziwe – zdradzają skłonności do… maszerowania.

Jak widać na załączonym obrazku, takiego filmu jeszcze nigdy nie było i wątpię, że kiedykolwiek powstanie. Przygotujcie się na bardzo specyficzne doświadczenie, którego długo nie zapomnicie. Ale czy nie tym właśnie powinno być kino? Od siebie polecam, przede wszystkim jako ciekawostkę na temat tego, jak kreatywni potrafią być scenarzyści i reżyserowie, pomimo schematów rządzących współczesnym kinem. Według filmweb Koty cały film, każdy powinien obejrzeć film.

 

Zachęcamy do obejrzenia 6 Underground cały film

Odwiedziny: 217

Gatunek: DramatFamilijnyKomedia

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj: ,

Czas: 1 godz 52 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *