5
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Kraina Lodu 2 cały film cda

Kraina Lodu 2 cały film

Kraina Lodu po raz kolejny znalazła się w niebezpieczeństwie! Księżniczka Elsa w towarzystwie swoich przyjaciół udaje się do Zaczarowanego Lasu, by uzyskać pomoc i uratować swoje królestwo. Czy im się uda?

Druga część Krainy Lodu to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji ostatnich lat. Wielu z nas – w tym ja – zastanawiało się, czy “dwójka” utrzyma poziom swojego genialnego pierwowzoru? Po obejrzeniu mogę stwierdzić, że jak najbardziej. Co cechuje sequel Krainy Lodu? Przede wszystkim jest to bajka zawierająca wiele uniwersalnych prawd, które potrafią skłonić do refleksji każdego odbiorcę. Pomimo faktu, że produkcja ta przeznaczona jest dla młodszych odbiorców, nawet mnie zostawiła z filozoficznym nastrojem na resztę dnia. Z drugiej strony jednak dostajemy świetne sceny komediowe, przy których kilka razy naprawdę głośno się zaśmiałem.

Kraina Lodu 2 została nakręcona w specyficzny sposób – coś dla siebie znajdą tu zarówno dorośli, jak i młodsi widzowie. Jeśli szukasz lekkiego filmu, który mógłbyś obejrzeć z rodziną, Kraina Lodu 2 powinna doskonale sprawdzić się w tej roli. Produkcja pokazuje, że Disney nie wyszedł z wprawy i dalej jest w stanie nie tylko nas rozbawić, ale i skłonić do przemyśleń. Elsa to postać, z którą utożsamia się wiele młodych dziewczyn. Nic w tym dziwnego – w wielu kwestiach jest ona prawdziwym wzorem do naśladowania, z którego warto brać przykład. Jednym słowem – polecam! Koniecznie obejrzyj Kraina Lodu 2 cały film.

 

Inny film polecany przez filmweb: Jumanji Następny Poziom cały film online

Odwiedziny: 540

Gatunek: AnimacjaFamilijnyKomedia

Reżyser: ,

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 32 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 7.2

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *