0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Małe kobietki cały film online

Małe kobietki cały film online

Kolejna adaptacja historii o rodzinie Marchów, w którym – przez nieobecność ojca – mieszkają same kobiety. Matka wpaja swoim córkom wartości niepopularne w tamtym okresie – niezależność i wolność wyboru. To opowieść o dziewczynach, które wbrew przeciwnościom losu same szukają swojego miejsca w życiu.

Film powinien spodobać się przede wszystkim współczesnym kobietom, które biorą los we własne ręce i nie boją się spełniać swoich marzeń. Choć jestem mężczyzną, również miło spędziłem przy nim czas. Choć głównymi bohaterkami są właśnie kobiety. Przede wszystkim do nich kierowana jest produkcja, każdy z nas może odnaleźć w niej pewne przesłanie. Polecam każdemu obejrzenie tego filmu nie tylko ze względu na morał. Jest to po prostu kawał dobrze wyreżyserowanego kina, które doceni każdy koneser rozrywki na dużym ekranie.

Każda z bohaterek nieco różni się od siebie: Jo jest artystką i chodzi własnymi drogami, Beth cechuje empatia i chęć pomagania innym ludziom. Amber z kolei ma skłonności do narcyzmu i marzycielstwa. Wszystkie trzy siostry to zupełnie odmienne osobowości, a za namową matki każda z nich chce podążać swoją własną życiową drogą. Podobała mi się także reżyseria i muzyka przygotowana na potrzeby tego filmu – to bardzo ważny element każdej produkcji, z czego producent na szczęście doskonale zdawał sobie sprawę. Ścieżka muzyczna jest przyjemna i doskonale wkomponowuje się w film. Zobacz film Małe kobietki cały film online.

 

Chciałbyś obejrzeć coś polecanego? Psy 3 W imię zasad cały film

Odwiedziny: 69

Gatunek: Melodramat

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 2 godz 14 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *