0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Mulan cały film online

Mulan cały film online

Filmowa ekranizacja znanej bajki Disneya, opowiadająca o dziewczynie, która wyruszyła na wojnę zamiast swojego ojca. Mulan przebrana za mężczyznę staje się jednym z najlepszych wojowników Cesarstwa Chińskiego.

Czekałem na ten film z niecierpliwością, ponieważ „Mulan” zawsze była jedną z moich ulubionych bajek, a piosenkę „Zrobię z Was mężczyzn” zdarza mi się nucić do dziś. Byłem bardzo ciekawy, jak wypadnie przeniesienie tej historii ze świata animacji do rzeczywistości. Można byłoby spodziewać, że moja opinia jako oddanego fana będzie krytyczna. Stało się całkiem odwrotnie – zakochałem się w ekranizacji Mulan od pierwszego wejrzenia. Postacie zostały odegrane doskonale – choć nie znam chińskich aktorów, którzy są za to odpowiedzialni, ich umiejętności gry są fenomenalne. Główna bohaterka to dokładnie taka Mulan, jaką zapamiętałem.

Od strony technicznej również nie ma się do czego przyczepić. Ludzie odpowiadający za efekty specjalne i oprawę wizualną stanęli na wysokości zadania. Klimatyczna, dalekowschodnia muzyka jedynie dopełnia obrazu starożytnych Chin podbijanych przez młodą, podającą się za ojca dziewczynę. Mulan to nie tylko film, który się dobrze ogląda. To także produkcja, która zawiera ponadczasowy morał – niezależnie od naszych preferencji możemy osiągnąć to, o czym marzymy. Za to polubiłem Mulan w oryginale i za to samo lubię jego nową, nietuzinkową formę. Polecam wszystkim fanom dzieła Disneya i nie tylko! Według filmweb.pl Mulan cały film online będzie jednym z najbardziej oczekujących filmów.

Koniecznie obejrzyj też Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie cały film

Odwiedziny: 88

Gatunek: AkcjaDramatPrzygodowy

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 42 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *