0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Niewidzialna Sue cały film online

Niewidzialna Sue cały film online

Introwertyczna Sue za sprawą pewnego wypadku chemicznego zyskuje moc niewidzialności. Szybko okazuje się, że przyda się ona nie tylko w codziennych sytuacjach. Gdy matka Sue zostaje uprowadzona, bohaterka wraz ze swoimi przyjaciółmi wyrusza jej na ratunek.

Każdemu z nas od czasu do czasu przydałaby się umiejętność stawania się niewidzialnym. Szczególnie, jeśli jesteśmy zamkniętymi w sobie samotnikami, podobnie jak Sue. Gdy dziewczyna odkrywa, że potrafi znikać, szybko zdaje sobie sprawę z tego, do jak wielu rzeczy może jej się to przydać. Jak się jednak okazuje, ta umiejętność przyda się również do znacznie ważniejszych rzeczy, niż tylko ukrywania się przed niechcianymi znajomymi.
“Niewidzialna Sue” to film bardzo nietuzinkowy, który czerpie z różnych gatunków. Podobała mi się mieszanka kina o superbohaterach, odrobiny komedii i typowego amerykańskiego kina akcji. Całość przedstawiono w bardzo efektowny sposób, który cieszy oko.

Aktorzy doskonale sprawdzili się w swoich rolach. Główna bohaterka została zagrana tak, jak powinna – jako nieśmiała dziewczyna, która musi zmierzyć się z zagrożeniem, by ocalić swoich bliskich. Zawsze lubiłem filmy, w których bohaterowie muszą przełamywać swoje słabości by osiągnąć cel, a „Niewidzialna Sue” jest właśnie tego rodzaju produkcją. Oceniam na mocne 9,5/10 i polecam wszystkim fanom nastoletniego kina, nawet jeśli ten okres jest już dawno za nimi. Według filmweb Niewidzialna Sue cały film online to bardzo godny film do obejrzenia.

Koniecznie obejrzyj film Tajemnica Henriego Picka cały film

Czas: 1 godz 30 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 8,9

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *