0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Pan T cały film online

Pan T cały film online

Historia powojennej Warszawy, w której Polacy muszą zmierzyć się z ciężkim zadaniem odbudowy swojej stolicy. Bardzo szybko okazuje się, że ta odbudowa wymaga znacznie więcej pracy, niż jedynie renowacji zniszczonych przez wroga budynków.

Pan T. to film, obok którego nie da się przejść obojętnie. Do jego zalet zaliczam przede wszystkim doskonałą reżyserkę – nie da się ukryć, że dziś polskie kino stoi na naprawdę wysokim poziomie. Muzyka jest klimatyczna i doskonale oddaje mroczny klimat powojennej Warszawy. Film ukazuje nam stolicę, której większość z nas już nie pamięta – powoli odbudowywaną i pełną absurdów. Aktor grający główną rolę doskonale poradził sobie z przedstawieniem swojego bohatera, z którym da się utożsamić. Film na wszystko to, czego oczekuje dzisiejszy widz – dużo dramaturgii przyprawionej wątkiem miłosnym. Nie dopatrzyłem się tu bynajmniej żadnych oklepanych schematów, wszystko zostało przedstawione ze smakiem i w odpowiednich proporcjach.

Komu mogę polecić film? Przede wszystkim tym, których interesuje historia powojennej Polski. Nie jest to jednak kino wyłącznie dla tego rodzaju odbiorcy. Postacie przedstawione są bardzo podobne do nas, mierzą się z podobnymi – choć na swój sposób zupełnie odległymi – problemami. W obsadzie znajdziemy samych wybitnych aktorów, którzy bezbłędnie odegrali swoje role i wykreowali bohaterów, którzy faktycznie żyją. To jedna z najmocniejszych stron filmu – bohaterowie, którzy nie są wyłącznie tłem dla opowiadanej historii. Musisz obejrzeć Pan T cały film online.

 

Koniecznie obejrzyj Bad Boys for Life cały film

Czas: 1 godz 44 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 7.2

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *