10
1 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 5 (1 votes, average: 10,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Proceder cały film online cda

Proceder cały film online

Film opowiadający o życiu znanego w środowisku rapera – Tomasza Chady, od urodzin aż do tajemniczej śmierci. Poruszający dramat o człowieku, który – pomimo swoich wad – starał się zmienić i wyjść na prostą.

Historia Chady może zainteresować każdego, nie tylko fanów gatunku. Choć sam nigdy nie byłem odbiorcą jego muzyki, urzekł mnie dramatyzm i wewnętrzny dylemat moralny przedstawiony w filmie. Na plus mogę zaliczyć doskonale wyreżyserowane sceny, a także dobrej jakości oprawę muzyczną. To jednak tylko część plusów – w rzeczywistości tym, co podobało mi się najbardziej, była sama fabuła. Chada to człowiek bardzo niejednoznaczny, z którym byłem w stanie – na swój sposób – się utożsamić. Aktorzy moim zdaniem spisali się wybitnie. Choć nie znajdziemy tu wielu znanych nazwisk, będziemy mogli ujrzeć wybitnych aktorów młodego pokolenia w pełnej krasie.

Film skierowany nie tylko do fanów polskiego rapu, ale i wszystkich ludzi, których interesuje dobrze opowiedziana historia. Film jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji, które niejednokrotnie mnie zaskakiwały. Sam Chada jest postacią w moim odczuciu bardzo interesującą – to człowiek, który mierzy się ze swoimi słabościami najlepiej, jak potrafi. Oceniam ten film na 10/10 i z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim fanom dobrze wyreżyserowanego, okraszonego morałem kina.

Koniecznie musisz obejrzeć Proceder cały film online

Polecamy także Bad Boys for Life cały film

Odwiedziny: 329

Gatunek: Dramat

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 2 godz 13 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 7,6

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Comment

arek92

at 11:52 pm

Zajebisty!!!!