0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Psy 3 W imię zasad cały film cda

Psy 3 W imię zasad cały film

Franz Maurer wychodzi z więzienia i trafia na współczesny świat, który jest dla niego całkowitą nowością. Jak poradzi sobie w rzeczywistości, gdzie znane mu zasady nie mają już racji bytu i właściwie każdy jej aspekt uległ zmianie? Zagubieniu towarzyszy ponowne spotkanie Nowego, dawnego kolegi z policji.

Jako wielki fan gangsterskiego kina nie mogłem przejść obojętniej wobec produkcji, jaką są Psy 3. Nie ma żadnych wątpliwości – to dalej ten sam Pasikowski, który przez te wszystkie lata nie stracił nic ze swojego unikalnego stylu. Psy 3 to kolejna część serii o byłych oficerach UB, którzy zmuszeni byli wkroczyć na drogę przestępstwa, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W roli Franza Maurera i Nowego po raz kolejny ujrzymy genialny duet Lindy i Pazury. Moim zdaniem między tymi aktorami nawiązuje się swoista chemia, dzięki czemu wypadają doskonale na jednym planie. Bohaterowie filmu to twardzi z zewnątrz, a wrażliwi w środku mężczyźni, którzy borykają się również z codziennymi, znanymi nam problemami.

Pasikowski to jeden z pionierów polskiego kina, a jego wybitny talent reżyserki nadal ma się świetnie. Psy 3 pełne są doskonałej jakości ujęć, a muzyką po raz kolejny zajął się Michał Lorenc. Jeśli podobnie jak ja jesteś fanem obydwu części Psów, jestem pewien, że ta również Ci się spodoba. W przeciwieństwie do wielu współczesnych sequeli, Psy nadal trzymają poziom. Koniecznie obejrzyj Psy 3 W imię zasad cały film.

Chciałbyś także coś innego? Polecamy Tajni i fajni cały film online

Czas: 1 godz 49 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,0

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *