0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Sokół z masłem orzechowym cały film

Sokół z masłem orzechowym cały film

Film o przyjaźni dwóch całkowicie różnych od siebie mężczyzn, którzy ruszają w pogoń za swoimi marzeniami. Zak chce zostać profesjonalnym wrestlerem, a w spełnieniu tego marzenia pomaga mu młody, sympatyczny złodziejaszek – Tyler.

„Sokół z masłem orzechowym” to wciągająca historia, którą z czystym sumieniem polecam każdemu odbiorcy. Niezależnie od preferencji kinowych, większość z nas lubi familijne opowieści o przyjaźni. To jeden z tych filmów, które można z przyjemnością obejrzeć w niedzielnie popołudnie razem z rodziną. Nie znajdziemy tam brutalnych scen walki czy seksu – to bardzo przyjemne kino dla młodszych i starszych odbiorców. Zaimponowała mi świetna gra młodych aktorów – rzadko można wypatrzeć tak duży talent w tym przedziale wiekowym. Na uznanie zasługuje również oprawa audiowizualna, która genialnie wpasowuje się w wesoły i spokojny klimat.

Jeśli jesteście zmęczeni dramatycznymi filmami traktujących o problemach w sposób poważny, „Sokół z masłem orzechowym” będzie doskonałą odskocznią od tego rodzaju kina. Przedstawiona w nim historia jest przyjemna w odbiorze, jednocześnie niosąc ze sobą fascynujący morał. Nawet chłopiec z zespołem Downa może spełniać swoje marzenia, wystarczy dać mu na to szansę. Gdy wyszedłem z kina, uśmiech nie schodził mi z twarzy przez dobre kilka godzin – tak pozytywnymi wibracjami potrafi zarazić nas ta produkcja. Polecam wszystkim, którzy lubią zrelaksować się przy dobrym, familijnym kinie! Koniecznie musisz sprawdzić Sokół z masłem orzechowym cały film.

Obejrzyj także nowość Pan T cały film online

Odwiedziny: 334

Gatunek: KomediaPrzygodowy

Reżyser: ,

Kraj:

Czas: 1 godz 33 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *