0
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 votes, average: 0,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Tajemnica Henriego Picka cały film

Tajemnica Henriego Picka cały film

Dramat detektywistyczny z elementami komedii, który opowiada o tajemniczym maszynopisie odnalezionym w starej bibliotece. Książka napisana przez jego właściciela wzbudziła podejrzenia pewnego krytyka, który podejmuje śledztwo w celu rozwiązania zagadki.

Ostatnimi czasy pojawia się coraz więcej dobrych produkcji z gatunku kina detektywistycznego, a francuska “Tajemnica Henriego Picka” jest tego doskonałym przykładem. W przeciwieństwie do klasycznych produkcji detektywistycznych, nie uświadczymy tu zabójstwa. Fabuła krąży się wokół – rzekomego – fałszerstwa książki, która okazała się być bestsellerem. Za rozwiązanie tej zagadki bierze się pewien sceptyczny krytyk literacki. Co dzieje się dalej? Dowiesz się, gdy obejrzysz. Moim zdaniem to jeden z najciekawszych filmów, jakie nakręcono w ostatnich latach. Przez cały seans siedziałem jak na szpilkach i czekałem na to, co stanie się dalej. Na uwagę zasługują doskonale nakręcone, trzymające w napięciu sceny okraszone klimatyczną muzyką.

W filmie nie mogło zabraknąć również wątku romantycznego. Córka autora książki podejrzewanego o fałszerstwo, choć na początku pochodzi do tego z dystansem, w końcu sama angażuje się w sprawę i wraz z krytykiem próbuje dowiedzieć się prawdy. “Tajemnica Henriego Picka” to doskonała mieszanka romansu, komedii i wątków detektywistycznych. Bawiłem się przy niej świetnie i jestem przekonany, że każdy z Was podzieli moje zdanie po zakończeniu seansu. Według ludzi Tajemnica Henriego Picka cały film to jeden z najlepszych filmów.

 

Sprawdź też Jak zostałem gangsterem Historia prawdziwa cały film

Odwiedziny: 64

Gatunek: DramatKomedia

Reżyser:

Aktorzy: , ,

Kraj: ,

Czas: 1 godz 40 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,7

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *