10
1 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 51 vote, average: 10,00 out of 5 (1 votes, average: 10,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
Oglądaj w jakość HD Pobierz w jakości HD

Tajni i fajni cały film online

Tajni i fajni cały film online

Komedia o międzynarodowych szpiegach przedstawiona w formie animacji. Na pierwszy plan wysuwają się dwie zupełnie różnie od siebie osobowości, które muszą nauczyć się współpracować i wykorzystywać swoje zalety do tego, by osiągnąć wspólny cel.

Nie wszyscy są fanami filmów animowanych, w tym przypadku jednak warto zweryfikować swój pogląd. „Tajni i fajni” to doskonale opowiedziana historia, która – wbrew pozorom – przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Podczas oglądania filmu bawiłem się doskonale, choć czasy szkolne mam już dawno za sobą. Podobnymi wrażeniami podzielili się ze mną znajomi, więc nie jest to tylko kwestia mojego indywidualnego gustu. W jednej z głównych roli usłyszymy genialnego Willa Smitha, który – jak zwykle – stanął na wysokości zadania. Nie tylko on jednak spisał się na medal, ekspresja pozostałych postaci również zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

„Tajni i fajni” pokazuje, jak poszło do przodu kino animowane. To nie jest to, co pamiętamy z czasów naszego dzieciństwa – obecnie bajki wymagają ogromnych nakładów finansowych i wyglądają naprawdę olśniewająco. Historia o dwóch agentach, którzy współpracują ze sobą pomimo dzielących ich różnic, zawiera doskonały morał dla najmłodszych widzów, ale może skłonić do refleksji również starszych odbiorców. Ostatecznie jest to bardzo dobry film familijny, do którego zapewne wrócę niejednokrotnie, gdy tylko będzie ku temu odpowiednia okazja. Oglądaj Tajni i fajni cały film online.

 

Koniecznie sprawdź Jojo Rabbit cały film online

Odwiedziny: 78

Gatunek: AnimacjaKomedia

Reżyser: ,

Aktorzy: , ,

Kraj:

Czas: 1 godz 42 min

Jakość: HD

Wydanie:

IMDb: 9,1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *